Ofertă acceptată
Cumpărare directă
USI PVC INTERIOR PARTER, ETAJ 1 CORP A + SALA SPORT
- Număr anunț
- DA41068288
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB (CUI 2541088)
- Furnizor / câștigător
- OSERO SRL (CUI 23045591)
- Cod CPV
- 44221200-7 · Usi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 62.054,99 RON
- Valoare atribuită
- 62.054,99 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 09:43
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 09:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
62.054,99 RON
din 62.054,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro