Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ARTICOLE INTRETINERE CURENTA SI REPARATII
- Număr anunț
- DA41062701
- Autoritate contractantă
- Comuna Rusca Montana (Primaria Rusca Montana) (CUI 3227610)
- Furnizor / câștigător
- MARGINEANU CONSTRUCT SRL (CUI 8795859)
- Cod CPV
- 44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.399,80 RON
- Valoare atribuită
- 2.399,80 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 11:48
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 09:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.399,80 RON
din 2.399,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro