Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Furtunuri Hidraulice

Număr anunț
DA41068402
Autoritate contractantă
Serviciul Public Aquasal Trasnscarpatica - Fundata (CUI 39858450)
Furnizor / câștigător
EURO BUSINES SRL (CUI RO14285625)
Cod CPV
44165100-5 · Furtunuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.033,77 RON
Valoare atribuită
1.033,77 RON
Data publicării
28.08.2026 09:50
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 09:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.033,77 RON

din 1.033,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.