Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare a automobilelor

Număr anunț
DA41068365
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA "PAUL IORGOVICI" CARAS-SEVERIN (CUI 3228411)
Furnizor / câștigător
AUTO GROUP SRL (CUI RO8111055)
Cod CPV
50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.254,55 RON
Valoare atribuită
1.254,55 RON
Data publicării
28.08.2026 09:48
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 09:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.254,55 RON

din 1.254,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.