Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BAZINET - PLOSCA DIN CARTON / Tavita renala / unica folosinta - Plosti ✅
- Număr anunț
- DA41055448
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Boli Infectioase "Sf. Cuv. Parascheva" Galati (CUI 3347072)
- Furnizor / câștigător
- NOVA FIT 2000 SRL (CUI RO15178082)
- Cod CPV
- 33198000-4 · Articole din hartie pentru spitale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 577,40 RON
- Valoare atribuită
- 577,40 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 12:53
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 09:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
577,40 RON
din 577,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro