Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet stickere educative pentru perete
- Număr anunț
- DA41067983
- Autoritate contractantă
- SCOALA GENERALA TULGHES (CUI 4245925)
- Furnizor / câștigător
- RAMY TRADE 2017 SRL (CUI RO37474798)
- Cod CPV
- 22459100-3 · Autocolante si benzi publicitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 837,19 RON
- Valoare atribuită
- 837,19 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 09:23
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 09:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
837,19 RON
din 837,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro