Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziția și montajul de aparate de aer condiționat la Școala Gimnazială "FRIEDRICH SCHILLER" – TgM

Număr anunț
DA41039155
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA FRIEDRICH SCHILLER TG MURES (CUI 21511431)
Furnizor / câștigător
ARMINCO BMC SRL (CUI RO28841925)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75.400 RON
Valoare atribuită
75.400 RON
Data publicării
24.08.2026 13:27
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 09:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75.400 RON

din 75.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.