Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ITP AUTOUTILITARE, REMORCI, SEMIREMORCI >3.5T
- Număr anunț
- DA41068091
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
- Furnizor / câștigător
- AUTOVIR SRL (CUI 23473245)
- Cod CPV
- 71631000-0 · Servicii de inspectie tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 294,12 RON
- Valoare atribuită
- 294,12 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 09:30
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 09:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
294,12 RON
din 294,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro