Ofertă acceptată Cumpărare directă

CLORURA DE SODIU 0,9% 1000 ml

Număr anunț
DA41068526
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic C.F. nr. 2 Bucuresti (CUI 4505316)
Furnizor / câștigător
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI RO3391027)
Cod CPV
33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.999 RON
Valoare atribuită
6.999 RON
Data publicării
28.08.2026 09:56
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 09:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.999 RON

din 6.999 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.