Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Masuratori PRAM
- Număr anunț
- DA41057855
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU P.P. NR.48 (CUI 5217630)
- Furnizor / câștigător
- COLECARM SERV S.R.L. (CUI 4589350)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.207 RON
- Valoare atribuită
- 1.207 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 15:09
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 09:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.207 RON
din 1.207 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro