Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mobilier destinat pentru sala de lectura

Număr anunț
DA41067900
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI (CUI 4701576)
Furnizor / câștigător
MOBILA PACHI DAN S.R.L. (CUI 40825384)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.969 RON
Valoare atribuită
32.969 RON
Data publicării
28.08.2026 09:18
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 09:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.969 RON

din 32.969 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.