Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inscrierea in cartea funciara Nr. 70087 a comunei Hoceni a 2 statii de incarcare vehicule electrice
- Număr anunț
- DA41067027
- Autoritate contractantă
- Comuna Hoceni (CUI 3394309)
- Furnizor / câștigător
- PFA Popa Marius Gabriel (CUI 28921609)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 07:42
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 10:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.000 RON
din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro