Ofertă acceptată Cumpărare directă

Greasestrip Plus 5 ltr, MAXX2 Magic 5l (2buc/bax),Regain 5L,Solid Des 4,5kg

Număr anunț
DA41068059
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
Furnizor / câștigător
PAPYRUS ROMANIA SRL (CUI RO22296340)
Cod CPV
39831210-1 · Detergenti pentru vase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.297,14 RON
Valoare atribuită
11.297,14 RON
Data publicării
28.08.2026 09:28
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 10:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.297,14 RON

din 11.297,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.