Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set de circuit dublu încălzit pentru ventilator pentru nou-născuți (cu accesorii) F&P 950
- Număr anunț
- DA41068567
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
- Furnizor / câștigător
- HELLIMED SRL (CUI RO4885207)
- Cod CPV
- 33157000-5 · Oxigenoterapie si asistenta respiratorie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.125 RON
- Valoare atribuită
- 7.125 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 09:59
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 10:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.125 RON
din 7.125 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro