Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie acetilena -UN 1001

Număr anunț
DA41063504
Autoritate contractantă
ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
Furnizor / câștigător
LUCIANA SRL (CUI RO2303639)
Cod CPV
24321115-9 · Acetilena (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
727,28 RON
Valoare atribuită
727,28 RON
Data publicării
27.08.2026 12:40
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 10:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

727,28 RON

din 727,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.