Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet piese de schimb

Număr anunț
DA41068379
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI RO54760)
Furnizor / câștigător
CEFAIN CONSTRUCT SRL (CUI 24721160)
Cod CPV
42124000-4 · Piese pentru pompe, pentru compresoare, pentru masini sau pentru motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.610 RON
Valoare atribuită
31.610 RON
Data publicării
28.08.2026 09:49
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 10:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.610 RON

din 31.610 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.