Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie de PENTRU copt Paclan Catering 38cm X 50m 38 cm x 50 m, Folie de aluminiu ALUFIX, 50 metri
- Număr anunț
- DA41068625
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
- Furnizor / câștigător
- INTERMED GRUP DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 48573207)
- Cod CPV
- 33772000-2 · Articole de unica folosinta din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.320 RON
- Valoare atribuită
- 1.444,75 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 10:03
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 10:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.444,75 RON
din 1.320 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro