Ofertă acceptată Cumpărare directă

Demontare, relocare, montaj si punere in functiune camere de supraveghere video

Număr anunț
DA41053663
Autoritate contractantă
ORAS VOLUNTARI (CUI 4283481)
Furnizor / câștigător
TELEVOL SYSTEMS SA (CUI 26761188)
Cod CPV
45314320-0 · Instalare de cabluri de retele informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
364.133,34 RON
Valoare atribuită
364.133,34 RON
Data publicării
26.08.2026 11:20
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 10:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

364.133,34 RON

din 364.133,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.