Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Paste, boia, ulei, faina, branza topita
- Număr anunț
- DA41060619
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Psihiatrie Zam (CUI 4373967)
- Furnizor / câștigător
- T&O PRODCOM SRL (CUI RO4467573)
- Cod CPV
- 15870000-7 · Condimente si mirodenii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.602 RON
- Valoare atribuită
- 5.602 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 09:57
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 10:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.602 RON
din 5.602 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro