Ofertă refuzată Cumpărare directă

Betadine sol.ext 10% x 1000 ml / POVIDONUM IODINATUM (PENTRU SEDIUL DIN GALATI)

Număr anunț
DA41063202
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F GALATI (CUI 3127328)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.646,16 RON
Valoare finală
1.646,16 RON
Data publicării
27.08.2026 12:20
Data finalizării
28.08.2026 10:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.