Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Preparate lubrifiante 1
- Număr anunț
- DA41065481
- Autoritate contractantă
- STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU CULTURA PLANTELOR PE NISIPURI DABULENI (CUI RO2281069)
- Furnizor / câștigător
- ADRILEX IMP.EXP. SRL (CUI 17263010)
- Cod CPV
- 09210000-4 · Preparate lubrifiante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.138,85 RON
- Valoare atribuită
- 2.138,85 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 14:35
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 11:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.138,85 RON
din 2.138,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro