Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii Dezinsectie, Dezinfectie si Deratizare - Liceul Tehnologic "MATEI CORVIN" - Hunedoara

Număr anunț
DA41060312
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Matei Corvin Hunedoara (CUI 4779699)
Furnizor / câștigător
DD CHIM SRL (CUI RO2126332)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.820,30 RON
Valoare atribuită
14.820,30 RON
Data publicării
27.08.2026 09:39
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 11:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.820,30 RON

din 14.820,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.