Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sac colector pentru colostomie,ileostomie, cu evacuare BLOC OP CHIR

Număr anunț
DA41070039
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
Furnizor / câștigător
ROMBIOMEDICA SRL (CUI RO8936885)
Cod CPV
33141600-6 · Recipiente si pungi de recoltare, drenaj si truse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
640 RON
Valoare atribuită
640 RON
Data publicării
28.08.2026 11:28
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 12:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

640 RON

din 640 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.