Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ceara hemostatica de oase, sterila 2.5gr. x 12 buc BLOC OP CHIR, ORTOP

Număr anunț
DA41069692
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
Furnizor / câștigător
DEMOPHORIUS HEALTHCARE SRL (CUI RO30690956)
Cod CPV
03142400-2 · Ceara (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
112,80 RON
Valoare atribuită
112,80 RON
Data publicării
28.08.2026 11:08
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 11:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

112,80 RON

din 112,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.