Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cuptor profesional

Număr anunț
DA41069111
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara nr. 02558 Timisoara (CUI 4269134)
Furnizor / câștigător
MAXIGEL SRL (CUI RO6219272)
Cod CPV
39314000-6 · Echipament de bucatarie industriala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.998,82 RON
Valoare atribuită
25.998,82 RON
Data publicării
28.08.2026 10:33
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 10:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.998,82 RON

din 25.998,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.