Ofertă acceptată Cumpărare directă

Beton C16/20 (B250M) cu livrare in Techirghiol

Număr anunț
DA41067947
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI RO23877359)
Furnizor / câștigător
COMPREST UTIL SRL (CUI RO6744514)
Cod CPV
44114000-2 · Beton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100 RON
Valoare atribuită
2.100 RON
Data publicării
28.08.2026 09:21
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 11:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100 RON

din 2.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.