Ofertă acceptată Cumpărare directă

„ACHIZIȚIE DE UTILAJE ȘI ECHIPAMENTE ÎN COMUNA BĂTRÂNI, JUDEȚUL PRAHOVA”

Număr anunț
DA41067736
Autoritate contractantă
COMUNA BATRANI (PRIMARIA) (CUI 18315133)
Furnizor / câștigător
DUTCH TRUCK SERVICES SRL (CUI RO33427149)
Cod CPV
34144700-5 · Vehicule utilitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
218.000 RON
Valoare atribuită
218.000 RON
Data publicării
28.08.2026 09:09
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 10:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

218.000 RON

din 218.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.