Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acumulator Varta 70Ah AGM

Număr anunț
DA41067025
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Vaslui (CUI 11327130)
Furnizor / câștigător
CELESTA SRL (CUI RO2432285)
Cod CPV
31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
657,02 RON
Valoare atribuită
657,02 RON
Data publicării
28.08.2026 07:39
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 10:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

657,02 RON

din 657,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.