Ofertă acceptată Cumpărare directă

VACUTAINERE, COPROCULTORE SI EXUDAT FARINGIAN

Număr anunț
DA41057216
Autoritate contractantă
Institutul National de Gerontologie si Geriatrie ANA ASLAN (CUI 4283333)
Furnizor / câștigător
WELLMED TRADE SRL (CUI RO32563991)
Cod CPV
33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.255 RON
Valoare atribuită
1.255 RON
Data publicării
26.08.2026 14:28
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 13:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.255 RON

din 1.255 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.