Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrări de reparații drumuri prin pietruire străzi Alunului și Nucului, comuna Snagov, județul Ilfov
- Număr anunț
- DA41049742
- Autoritate contractantă
- JUDETUL ILFOV - CONSILIUL JUDETEAN (CUI 4192545)
- Furnizor / câștigător
- PRO DENY CONSTRUCT SRL (CUI RO19112960)
- Cod CPV
- 45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 219.000 RON
- Valoare atribuită
- 219.000 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 15:42
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 11:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
219.000 RON
din 219.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro