Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Corp iluminat iesire
- Număr anunț
- DA41069220
- Autoritate contractantă
- Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura - Centrul judetean Galati (CUI 20738801)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI RO5340801)
- Cod CPV
- 31532900-3 · Corpuri fluorescente de iluminat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.875,30 RON
- Valoare atribuită
- 1.875,30 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 10:41
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 10:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.875,30 RON
din 1.875,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro