Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET RAFTURI RIVET

Număr anunț
DA41068915
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01764 (CUI 27124086)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39151100-6 · Rastele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.547,93 RON
Valoare atribuită
10.547,93 RON
Data publicării
28.08.2026 10:21
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 13:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.547,93 RON

din 10.547,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.