Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Punga Gheata Instant, 13 x 15 cm, nitrat de amoniu si apa, 105 gr pentru uz extern
- Număr anunț
- DA41068664
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Furnizor / câștigător
- REVORA TOPMEDAS S.R.L. (CUI 42174142)
- Cod CPV
- 15981310-4 · Gheata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.105,92 RON
- Valoare atribuită
- 1.105,92 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 10:06
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 10:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.105,92 RON
din 1.105,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro