Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet diferite echipamente, birotica
- Număr anunț
- DA41068069
- Autoritate contractantă
- Spital Orasenesc Gura Humorului (CUI 5347770)
- Furnizor / câștigător
- DATIS COMPUTERS SRL (CUI RO12017006)
- Cod CPV
- 30233151-4 · Dispozitiv de citire si/sau inscriptionare CD-uri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.318,28 RON
- Valoare atribuită
- 2.318,28 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 09:28
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 10:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.318,28 RON
din 2.318,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro