Acasă · Licitații
· Materiale pentru instalatii de apa si canalizare si materiale de incalzire (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale pentru instalatii de apa
- Număr anunț
- DA41067871
- Autoritate contractantă
- SCOALA PROFESIONALA STEFAN CEL MARE COTNARI (CUI 17155638)
- Furnizor / câștigător
- INSTAL CONSTRUCT GENERAL SRL (CUI RO16687025)
- Cod CPV
- 44115200-1 · Materiale pentru instalatii de apa si canalizare si materiale de incalzire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 359,51 RON
- Valoare atribuită
- 359,51 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 09:16
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 10:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
359,51 RON
din 359,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro