Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CLO-EKARZIN 15G
- Număr anunț
- DA41067741
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA (CUI 5021730)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI RO13591928)
- Cod CPV
- 33631500-7 · Corticosteroizi de uz dermatologic si preparate dermatologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 369,80 RON
- Valoare atribuită
- 369,80 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 09:09
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 10:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
369,80 RON
din 369,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro