Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de proiectare si executie extindere retea de distributie apa potabila pe Str. Fraternitatii.

Număr anunț
DA41067677
Autoritate contractantă
COMUNA LETCANI (CUI 4540488)
Furnizor / câștigător
ETNIS SRL (CUI RO1956141)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
205.637 RON
Valoare atribuită
205.637 RON
Data publicării
28.08.2026 09:05
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 10:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

205.637 RON

din 205.637 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.