Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de elaborare și montare casetă luminoasă de semnalizare – CNIPT
- Număr anunț
- DA41067562
- Autoritate contractantă
- Orasul Amara (CUI 4427889)
- Furnizor / câștigător
- PATRIOTUL S.R.L. (CUI 35628289)
- Cod CPV
- 31523200-0 · Panouri cu mesaje permanente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.041,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.041,50 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 08:56
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 11:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.041,50 RON
din 2.041,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro