Ofertă acceptată Cumpărare directă

STRUDEL CU MERE

Număr anunț
DA41060129
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 187 (CUI 4340536)
Furnizor / câștigător
IQGAMES IMPACT SRL (CUI 24740006)
Cod CPV
15812100-4 · Produse de patiserie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
402,33 RON
Valoare atribuită
402,33 RON
Data publicării
27.08.2026 09:29
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 12:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

402,33 RON

din 402,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.