Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii supraveghere lucrari prin diriginti de santier - Realiz sist. canalizare pluvială Buftea IF
- Număr anunț
- DA41035474
- Autoritate contractantă
- JUDETUL ILFOV - CONSILIUL JUDETEAN (CUI 4192545)
- Furnizor / câștigător
- ATC ALL INVEST S.R.L. (CUI 18761640)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 125.546,79 RON
- Valoare atribuită
- 125.546,79 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 09:43
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 10:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
125.546,79 RON
din 125.546,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro