Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RAFT METALIC, tip modul, cu 5 polite
- Număr anunț
- DA41029622
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA INALTA CURTE DE CASATIE SI JUSTITIE (CUI 4364748)
- Furnizor / câștigător
- SPIDER ROMANIA PRODUCTIONS SRL (CUI RO9617531)
- Cod CPV
- 39152000-2 · Rafturi mobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.390 RON
- Valoare atribuită
- 8.390 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 09:26
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 11:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.390 RON
din 8.390 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro