Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LANT RIDICARE CU CLESTI TUB BETON 1.5T, DESCHIDERE 120MM CU 3 BRATE
- Număr anunț
- DA41069386
- Autoritate contractantă
- COMUNA FILIPESTII DE TARG (PRIMARIA FILIPESTII DE TARG) (CUI 2845516)
- Furnizor / câștigător
- VERYFIX SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40443414)
- Cod CPV
- 42416300-8 · Dispozitive de ridicare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.765,29 RON
- Valoare atribuită
- 1.765,29 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 10:50
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.765,29 RON
din 1.765,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro