Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de administrare și operare a celor 6 stații de încărcare electrice pe o perioadă de 12 luni

Număr anunț
DA41069149
Autoritate contractantă
COMUNA CASTELU (CONSILIUL LOCAL CASTELU) (CUI 4515735)
Furnizor / câștigător
SMART BUSINESS & TECHNOLOGIES SOLUTIONS SRL (CUI RO33341144)
Cod CPV
72416000-9 · Furnizori de servicii de aplicatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.252 RON
Valoare atribuită
9.252 RON
Data publicării
28.08.2026 10:36
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 10:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.252 RON

din 9.252 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.