Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție conform ADV1545381

Număr anunț
DA41068953
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "A.D.GHICA" TELEORMAN (CUI 4567874)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.259,32 RON
Valoare atribuită
3.259,32 RON
Data publicării
28.08.2026 10:23
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 12:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.259,32 RON

din 3.259,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.