Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prin cumparare directa

Număr anunț
DA41068703
Autoritate contractantă
COMUNA VIRSOLT (CUI 4495131)
Furnizor / câștigător
UNIVERSAL EURO BUILD SRL (CUI RO30675360)
Cod CPV
44160000-9 · Conducte, tevarie, tevi, tubaje, tuburi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.628,10 RON
Valoare atribuită
4.628,10 RON
Data publicării
28.08.2026 10:09
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 10:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.628,10 RON

din 4.628,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.