Ofertă acceptată
Cumpărare directă
OPERARE STATII DE INCARCARE PENTRU VEHICULE ELECTRICE
- Număr anunț
- DA41066495
- Autoritate contractantă
- COMUNA ADAMCLISI (CUI 7097998)
- Furnizor / câștigător
- NEXT GENERATION TECHNOLOGIES S.R.L. (CUI 31726543)
- Cod CPV
- 72416000-9 · Furnizori de servicii de aplicatii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.248 RON
- Valoare atribuită
- 1.248 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 15:53
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 10:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.248 RON
din 1.248 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro