Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii RVSTI PENTRU CAZANE COMBUSTIBIL SOLID,LICHID SI GAZOS ,ECHIPAM SI PERSONAL

Număr anunț
DA41060746
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC STEFAN CEL MARE SI SFÎNT (CUI 4855001)
Furnizor / câștigător
INDRA PROJECT SRL (CUI 28251525)
Cod CPV
71631000-0 · Servicii de inspectie tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.000 RON
Valoare atribuită
7.000 RON
Data publicării
27.08.2026 10:04
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 12:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.000 RON

din 7.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.