Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE MENTENANTA SISTEME ALARAM SI CAMERE DE SUPRAVEGHERE VIDEO
- Număr anunț
- DA41054487
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "DIMITRIE DIMA (CUI 4318105)
- Furnizor / câștigător
- STAFF EXCEPT NEW S.R.L. (CUI 50454445)
- Cod CPV
- 31625300-6 · Sisteme de alarma antiefractie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 12:04
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 12:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.000 RON
din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro