Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet servicii - verificare centrale termice
- Număr anunț
- DA41046517
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Nr.1 George Uscatescu Targu-Carbunesti (CUI 29520109)
- Furnizor / câștigător
- BRALLCON PROIECT SRL (CUI 26831097)
- Cod CPV
- 71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.350 RON
- Valoare atribuită
- 11.350 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 12:30
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 13:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.350 RON
din 11.350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro