Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet servicii - verificare centrale termice

Număr anunț
DA41046393
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SCOARTA (CUI 29163189)
Furnizor / câștigător
BRALLCON PROIECT SRL (CUI 26831097)
Cod CPV
71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.700 RON
Valoare atribuită
6.700 RON
Data publicării
25.08.2026 12:22
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 13:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.700 RON

din 6.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.